Nabízíme

Svatební tanec

Podporují nás

Olomoucký kraj Magistrát města Olomouce

Podporujeme

Zdravotní pojišťovna ministerstva vnitra České republiky

QUICK Info

  • Ve čtvrtek 15/3 proběhne v čase 17:00-18:00 hod. STT Workshop a 18:00-19:00 hod. pak STT Practice... vše pak mimořádně v sále "DŮM U PARKU"...

O nás

Klub sportovního tance Quick Olomouc

Klub sportovního tance QUICK Olomouc je nestátní nezisková organizace se stabilním průměrným počtem padesáti členů, která se aktivně věnuje standardním a latinskoamerickým tancům ve všech věkových kategoriích. Tanečníci, kteří jsou registrovaní pod Českým svazem tanečního sportu, se pravidelně účastní tanečních soutěží, tanečních lig a také mezinárodních soutěží (Slovensko, Slovinsko, Chorvatsko, Německo, Rakousko, Anglie, Itálie atd.). Přípravy a tréninkové jednotky párů se odehrávají v olomoucké sokolovně TJ Sokol Nový Svět a to v průběhu celého týdne vždy v odpoledních a večerních hodinách. Tréninky vedou odborně školení lektoři a trenéři, kteří mají trenérské licence absolvované pod záštitou Českého svazu tanečního sportu.

Naše organizace se vyznačuje také výbornými organizačními schopnostmi tanečních soutěží a kulturních akcí. Úspěšně jsme zorganizovali již několik národních šampionátů v tanečním sportu.