QUICK Dance CUP 2022

Srdečně Vás zveme na tradiční taneční soutěž QUICK Dance CUP pořádanou naším klubem. Soutěž proběhne 28.9. 2022 a jako každý rok máme tu čest ji uspořádat v krásných prostorech DOMU U PARKU (Palackého 21, Olomouc).

Soutěžit v latinsko-amerických a standardních budou děti, mládež, ale také dospělí. V dopoledních hodinách budete mít možnost vidět páry, které jsou na svém tanečním začátku. Pro některé z nich bude tato soutěž možná dokonce první v jejich taneční kariéře. V pozdějších časech uvidíte zkušenější tanečníky a večer završí celodenní soutěžení páry třídy B, které se již účastní i mezinárodních soutěží.

Vstupenky zakoupíte na místě kdykoliv v průběhu dne. Přijďte tanečníky podpořit klidně s celou rodinou! Na tanečních soutěžích je vždy skvělá atmosféra, protože si všichni vzájemně fandí. Nemusíte se bát taky se zapojit a nahlas podpořit své favority, tanečníci to ocení!

Pro soutěžící jsou připraveny krásné medaile a zajímavé ceny! Přijeďte získat cenné body a dostat se zase o krůček blíž vyšší třídě!
Přihlašování na soutěž: https://www.csts.cz/cs/KalendarSoutezi/Propozice/6364

fb udalost (1)