QUICK Dance CUP - VÝSLEDKY

S radostí vám přinášíme výsledky našich tanečních párů na taneční soutěži QUICK Dance CUP, která proběhla 28.9.2019 v DOMĚ U PARKU.

 

Fandíme kamarádům

 

Martin Kucharsky a Karolína Vránová

2. místo v Junior I-C-STT

1. místo v Junior I-C-LAT

3. místo v Junior II-C-STT

2. místo v Junior II-C-LAT

Martin s Kájou zaznamenali vůbec největší úspěch, když se jim podařilo umístit se na stupních vítězů nejen v jejich věkové kategorii Junior I, ale také v kategorii se staršími soupeři.

 

 

Šimon Kučera a Eliška Tiefenbachová

2. místo v Junior II-D-STT

3. místo v Junior II-D-LAT

Šimon a Eliška stanuli na stupních vítězů v obou svých kategoriích. V latinskoamerických tancích jim to vyneslo jejich první F-ko v kategorii D, zatímco ve standardu mají po soutěži již dvě započtená finále. Ve standardu navíc vyhráli v jednom tanci - ve valčíku.

 

 

Jakub Šmakal a Nikol Vyskočilová

5. místo v Junior I-D-STT

4. místo v Junior I-D-LAT

8. místo v Junior II-D-STT

6. místo v Junior II-D-LAT

Kuba s Nikčou se pomalu dostávají na výslunní třídy D. Největším úspěchem pro ně bylo jejich první F-ko za 4. místo v kategorii Junior I-D-LAT, kdy byli jediným párem ve finále, který doteď žádná F-ka nezískal. Ani ve starší kategorii se neztratili a v latině si zatančili finále.

 

David Smejkal a Veronika Lepařová

7. místo v Děti-II-D-STT

9. místo v Děti-II-D-LAT

7. místo v Junior-I-D-STT

8. místo v Junior-I-D-LAT

Davča s Verunkou teprve začali sbírat zkušenosti v jejich čerstvě vytančené kategorii D, se kterou se ovšem poprali skvěle, když si v kategorii Děti-II-D-STT zatančili finále, od kterého nebyli daleko ani v obou Juniorských kategoriích.

 

Slavomír Nepožitek a Ema Kuciánová

4. místo v Junior I-C-STT

5. místo v Junior-I-C-LAT

8. místo v Junior II-C-STT

9. místo v Junior II-C-LAT

Slávek s Emou stoupají vzhůru výsledkovými listinami v jejich třídě C. V mladší juniorské kategorii tancovali finále, kde se umístili na pěkné 4. pozici. V latině jim postup unikl o jednu jedinou pozici.

 

Ještě jednou gratulujeme všem našim párům za skvělé výsledky, děkujeme všem rodičům za podporu, jak na soutěži tak i během celé taneční sezóny. Teď hlavně neusnout na vavřínech!

Za trenérský tým můžeme jen dodat, že nás tyto výsledky velmi těší, ale není to rozhodně to hlavní. Největší radost nám dělá, že jsou děti od mala vedené ke sportu, který jim pomůže se rozvíjet po všech jejich stránkách, naučí je radovat se z jejich úspěchů, ale také pokorně přijmout případný neúspěch.