Nabízíme

Svatební tanec

Podporují nás

Olomoucký kraj Magistrát města Olomouce arescz Rádio Haná

Podporujeme

Zdravotní pojišťovna ministerstva vnitra České republiky

QUICK Info

 • 20/4 RCO: Galashow 2018

Archív novinek

Klub sportovního tance Quick Olomouc
20.4.2017 - 2:30

Standarďáci v Berlíně

Skvělých výsledků dosáhla dvojice našich párů, které se o velikonočním víkendu vydaly soutěžit do Berlína.

Již naši tradiční reprezentanti v okruhu WDSF soutěží, Jaroslav a Dagmar Ceklovi, si v sobotu zatancovali náročnou pětikolovou soutěž v kategorii Senior-I STT. Jejich bezesporu profesionální výkon jim přinesl vytoužený úspěch v podobě 3. místa z celkového počtu 77 párů. Stejné soutěže se účastnil také pár Karel a Marcelka Višnovští, kteří navzdory tomu, že startovali v kategorii, která neodpovídá jejich věku, dokázali porazit hned několik mladších párů. Jejich hlavním cílem byla ovšem postupová soutěž kategorie Senior-II-B STT, které se účastnili v neděli a v pondělí. Poprvé si vytancovali 4. místo z 42 párů. Pondělní soutěž pro ně byla dokonce medailová, když dosáhli na celkovou 2. příčku v konkurenci 33 párů.

Oběma našim párům posíláme velkou gratulaci a těšíme se, jaké výsledky nám přinesou příště.

20.4.2017 - 2:15

4th Bandi OK Dance Open a ME STT!

Rádi bychom všechny taneční příznivce pozvali na výjimečnou událost, kterou bude hostit Výstaviště Flora Olomouc.

Tentokrát však kromě bodů do žebříčku WDSF půjde o daleko více. Hned v pátek 19.5.2017 se totiž bude tancovat o titul Mistra Evropy ve standardních tancích pro rok 2017.

Troufáme si tvrdit, že bude určitě na co koukat.

http://www.danceopenolomouc.com

20.4.2017 - 2:05

URBANO LATINO FESTIVAL

Zveme Vás na největší latino událost v našem regionu, již 5.5.2017.

http://www.urbanofest.cz/

19.4.2017 - 7:50

Výborné výsledky z Vídně

Minulý víkend se v nedaleké Vídni konaly další soutěže okruhu WDSF Open, kterých se aktivně zúčastnily naše dva seniorské páry.

Jedním z nich byli Jaroslav a Dagmar Ceklovi, kteří se navíc účastnili jak páteční, tak sobotní části. V pátek se jim dařilo o chlup více, když v konkurenci 39 párů skončili v kategorii Senior-I STT ve finále na 5. příčce. V sobotu jim postup do závěrečného kola o vlásek uniknul, ale celkové 7. místo taktéž zaslouží obdiv.

Druhým párem, který ve Vídni předváděl své taneční dovednosti byli Radek Pipal a Jana Pazderová. Ti se své soutěže v kategorii Senior-II STT zúčastnili v sobotu a byli rovněž úspěšní. V úctyhodné konkurenci 101 tanečních párů se probojovali až do čtvrtfinále, kde brali konečné 24. místo.

Oběma párům gratulujeme a přejeme hodně štěstí v následujícím období.

6.2.2017 - 23:10

Pozvánka na vernisáž - 1.3.2017

Stali jsme se partnery vernisáže talentované malířky MUDr. Zuzany Ondrášové Čupalkové, která byla dlouholetou členkou našeho tanečního klubu a tanečnicí mezinárodní třídy "M" v latinskoamerických tancích. K výstavě promluví Igor Opravil. Vernisáž se koná dne 1.3.2017 v Galerii města Olomouc "Galerie G" na adrese Dolní nám. 194/7, 779 00 Olomouc. Těšíme se na vás :-).

6.2.2017 - 22:55

DĚTSKÝ KARNEVAL - 18.2.2017 od 15,30 hod.

Zveme všechny rodiče a děti na tradiční DĚTSKÝ KARNEVAL, který pořádáme ve spolupráci a TJ Sokol Olomouc - Nový Svět dne 18.2.2017 od 15,30 hod. v sokolovně Hospody U Žida. Těšíme se na vás!

9.12.2016 - 19:30

Tančírna U Žida

Oblíbená Tančírna U Žida je opět tu.
Tančírna U Žida

29.11.2016 - 8:20

Inspirace

Jeden z mých přátel se mne ptal: "Proč platíš tolik peněz a trávíš tolik času vozením dcery za tancováním?" No, musím se k něčemu přiznat: Vlastně nechci platit za taneční lekce mé dcery. Nebo její taneční a tréninkové boty. Nebo spoustu jejích šatů.

Takže, když to neplatíš kvůli tanci, proč teda?

 • Platím za ty chvíle, kdy je moje holčička tak unavená, že by nejradši všeho nechala, ale neudělá to.
 • A platím za možnost, že moje dcera může a bude mít celoživotní přátelství.
 • Platím za to, že může mít úžasné trenéry, kteří ji naučí, že tanec není jen o pohybu, ale o životě.
 • Platím za to, že se mé dítě naučí být disciplinované.
 • Platím za to, že se moje dcera naučí starat se o své tělo.
 • Platím za to, že se naučí spolupracovat s ostatními a být na ně hrdá, podporovat je, být laskavá a respektující.
 • Platím za to, že se mé dítě naučí vypořádat se se zklamáním, když se jí nepodaří dosáhnout výsledku, v jaký doufala, nebo se jí nepodaří určitý pohyb, který cvičila tisíckrát, ale přesto vstane, odhodlaná jej příště udělat líp.
 • Platím za to, aby se moje dcera naučila klást si cíle a dosahovat jich.
 • Platím za to, aby se naučila, že stát se mistrem trvá hodiny a hodiny a hodiny a hodiny tvrdé práce a tréninku, a že úspěch se nestane přes noc.
 • Platím za to, aby moje dcera mohla trávit dlouhé hodiny a dny v tanečním studiu místo před obrazovkou.

A dalo by se takhle pokračovat, ale zkrátka, vlastně nechci platit jen tak za tanec. Platím za to, že tanec rozvíjí u mé dcery vlastnosti, které se jí budou velmi hodit po celý její život a dává jí příležitost vážit si života druhých. A podle všeho, co jsem kdy viděl, si myslím, že je to skvělá investice!

Převzato a volně přeloženo z:
http://shadmartin.blogspot.cz/2015/10/why-i-dont-pay-for-dance-anymore.html

31.10.2016 - 11:50

Tančírna U Žida

Oblíbená Tančírna U Žida je opět tu.
Tančírna U Žida

24.10.2016 - 2:00

Tančírna U Žida

Oblíbená Tančírna U Žida je opět tu.
Tančírna U Žida

19.10.2016 - 10:45

Taneční Galashow 2016

Již tradiční a oblíbená Taneční Galashow, plná nádherných tanečních vystoupení, je opět tady..
Taneční Galashow 2016

3.10.2016 - 13:50

Taneční U Žida

Nový kurz společenského tance pro dospělé, seniory a širokou veřejnost "Taneční U Žida", pod vedením profesionálního tanečníka a trenéra, je tady. Neváhejte a registrujte se.
Taneční U Žida

3.10.2016 - 13:45

Tanec - koření života

Oblíbený kurz společenského tance "Tanec - koření života" je opět tady.. neváhejte a přihlaste se..
Tanec - koření života

15.9.2016 - 17:05

Medaile z Chvaletic a Bratislavy

Začala nám nová sezóna a naše taneční páry vyjely soutěžit a zužitkovat tak náročnou letní přípravu.

Suverénní vstup do soutěžního koloběhu zaznamenal taneční pár Tomáš Opichal & Monika Maňásková, kteří se vydali v sobotu 10.9. do Chvaletic zjistit, jak se jim povede v kategorii Dospělí-B-LAT. Semifinálové i finálové kolo s přehledem ovládli a přivezli si odměnu v podobě zlatých medailí. Připsali si také prvních 26 bodů a započítané finále.

Podobně se dařilo také páru Jaroslav Cekl & Dagmar Ceklová. Ti se v neděli vydali za hranice do nedaleké Bratislavy na místní WDSF Open v kategorii Senior-1-STT. Protančili se pohodlně až do finále, kde stanuli na třetím stupínku a odvezli si tedy bronzovou odměnu.

Oběma párům gratulujeme, věříme že udrží laťku takto vysoko i nadále.

9.6.2016 - 16:00

Tancuj jako Angry Birds

15 hodin výuky tance, 10 hodin pohybových her, 5x oběd v místní restauraci (polévka, hlavní jídlo), pitný režim během celého dne, odpočinek po obědě s říkankami a písničkami, zábavný program, nácvik společné choreografie. To vše je Letní příměstský tábor pro děti od 3 do 8 let. Neváhejte a přihlaste vaše dítko už dnes.
Tancuj jako Angry Birds

6.6.2016 - 23:00

Workshop s Doris Martinez

Velmi zajímavá akce.. Vřele doporučujeme

21.4.2016 - 20:05

Urbano Latino Festival

Přátelé a kamarádi, přijďte se pobavit 27.5.2016 do S-Klub v Olomouci, kde proběhne Urbano Latino Festival
Urbano Latino Festival

2.4.2016 - 20:15

Jarda s Dášou první v Lublani!

Domácí report máme za sebou, ale také za hranicemi se dnes tancovalo a Quick u toho nechyběl. Jaroslav a Dagmar Ceklovi opět ukázali, že jim nedělá problém sbírat jeden mezinárodní úspěch za druhým. Tentokrát vezou domů rovnou ZLATÉ medaile za vítězství na soutěži WDSF Open Ljubljana Slovenia v jejich kategorii Senior I Standard. Gratulujeme a děkujeme za vynikající reprezentaci!

2.4.2016 - 20:05

Nová třída A - STT!

Dnešní úspěchy nabitý den bychom rádi zakončili shrnutím všeho, čeho naše páry dnes dosáhly na tanečních parketech. Největším domácím úspěchem je s přehledem DRUHÉ místo tanečního páru Michal Ambros & Barbora Novotná, kteří se vydali tancovat do Drnovic. Rádi bychom tomuto páru pogratulovali k zisku třídy A ve standardních tancích a popřáli hodně štěstí až budou měřit síly s tamní konkurencí!

Do Drnovic se vydal také taneční pár Josef Kopp & Simona Elblová. Již tradiční účastníci finále kategorie Dospělí-B-LAT se tentokrát netradičně vrátili domů bez medaile, když jim nejtěsnějším možným rozdílem utekla bedna a skončili na ČTVRTÉ příčce.

Z Drnovic to vezmeme rovnou do Vlašimi. Tam se vydal náš taneční pár Jan Svítil & Lenka Miláčková. Finále jim uniklo o vlásek a vezou si body za dělené ŠESTÉ místo z 15-členné konkurence.

Všem gratulujeme a věříme, že příště to budou zase bedny všude!

6.3.2016 - 22:50

Cenné kovy z Lucerny!

V sobotu 5.3. se větší část našeho klubu vydala do Žďáru nad Sázavou, a přispěla tak svým vystoupením ke skvělému průběhu Plesu Beáty Rajské. Bylo ovšem naší povinností po očku sledovat jednu z největších tanečních akcí letošního roku, a sice Mistrovství České republiky ve standardních tancích pro rok 2016, konané v nádherném prostředí pražské Lucerny.

Standardního klání se již po několikáté zúčastnila tradiční dvojice našich seniorských párů, které se pokusily navázat na své úspěchy z předchozích let, což se jim náramně povedlo.

První pár medailí si na Moravu přivezl Radek Pipal s Janou Pazderovou, kteří soutěžili v kategorii Senior 2. Radek s Janou si spravili chuť, když jim loni uteklo pódiové umístění pouze o pověstný chloupek. Tentokrát si ladně dotančili pro krásné TŘETÍ místo a mohli slavit.

Snad ještě větší důvod k oslavám měl náš taneční a zároveň trenérský pár Jaroslav a Dagmar Ceklovi. Pravidelní finalisté mezinárodních soutěží se vydali do české metropole s velkými ambicemi. A měli k tomu dobrý důvod, jejich výkon jim totiž vynesl dokonce DRUHOU - STŘÍBRNOU příčku, což znamenalo vylepšení loňského umístění, kdy v jejich kategorii Senior 1 získali třetí místo.

Oběma párům patří obrovská gratulace a díky za výbornou reprezentaci klubu. Jsme si jistí, že je stále kam se posouvat a kdo ví, třeba se v budoucnu dočkáme i toho vysněného zlata. Určitě bychom to oběma párům moc přáli.

14.2.2016 - 12:15

XVII. MĚSTSKÝ BÁL ROZTANČIL PAVILON A

Video medailonek z XVII Městského bálu
Klub sportovního tance QUICK Olomouc přispěl ke skvělé atmosféře a náladě tohoto plesu třemi vystoupeními

 • Choreografií Pan Tau
 • Choreografií Starci na chmelu
 • Taneční akademií Tomáše Komendy

7.2.2016 - 12:20

Taneční Galashow 2015 - Medailonek

Medailonek z Taneční Galashow 2015

7.2.2016 - 12:20

Ze zákulisí naší Taneční Galashow 2015

3.2.2016 - 20:45

Máme nejkrásnější tanečnice!

Zatímco na Floře jsme v sobotu korunovali hned několik nových Mistrů České Republiky v latině, v nedaleké Litovli došlo ke korunovaci nové Dívky roku!

V prvním kole této soutěže naprosto suverénně zvítězila členka našeho klubu, mladá a krásná tanečnice Nelly Urbánková. Jako bonus vyhrála i anketu "Dívka publika" a zcela zaslouženě tak postupuje do prvního semifinálového kola, které se bude konat na přelomu března/dubna v Ostravě.

Gratulujeme a přejeme Nelly hodně štěstí. Nesmírně nás těší jakékoli úspěchy našich tanečníků.

10.1.2016 - 12:00

Nová choreografie v naší nabídce

choreografie na motivy filmu Pan Tau

7.12.2015 - 22:05

VÝSLEDKOVÝ SERVIS:
Další medaile a body

Přinášíme vám další přehled výsledků našich tanečníků za uplynulý víkend, tentokrát se jelo do Kroměříže, kde nám Mikuláš v sobotu nadělil několik pěkných umístění.

Začneme tím nejzajímavějším, totiž medailovým umístěním páru Jan Svítil & Lenka Miláčková. Jenda s Leňou se účastnili soutěže v kategorii Dospělí-C-LAT a ve výsledku získali bronz za TŘETÍ místo a pomalu si začínají brousit zuby na postup do vyšší kategorie.

Druhým tanečním párem, který se vydal do Kroměříže je Dominik Deák & Nelly Urbánková. Tito dva nadějní tanečníci změřili síly s konkurencí v kategorii Jun-II-D-LAT. Po sérii finálových umístění si z Kroměříže dovezli body za PÁTÉ místo, které bohužel tentokrát na účast ve finále nestačilo.

Na svou první soutěž v kategorii Dospělí-B-LAT vyrazil pár Filip Bělík & Barbora Musilová. V konkurenci dalších 15. párů si připsali své první body za DEVÁTÉ místo a jen o vlásek jim utekl postup do semifinále. Všem šesti zúčastněným gratulujeme a přejeme hodně štěstí na dalších soutěžích!

30.11.2015 - 22:05

Mikulášská nadílka

Přijďte s dětmi oslavit Mikuláše jak se patří..
Mikulášská nadílka

30.11.2015 - 14:05

VÝSLEDKOVÝ SERVIS:
Pepa se Simčou pokračují v úspěšné sérii

Jeden z našich zkušenějších párů se rovněž vydal o víkendu do Brna. Medaile sice nepřivezl, ale za to navázal na velmi úspěšnou sérii finálových umístění. Josef Kopp & Simona Elblová se již tradičně protancovali do finále své kategorie Dospělí B-LAT a ve velké konkurenci se umístili na ČTVRTÉ příčce.

Gratulujeme!

29.11.2015 - 14:15

VÝSLEDKOVÝ SERVIS:
Dominik s Nelly a jejich boj o medaile

Rádi bychom vás informovali o dalších výborných výsledcích našeho mladého tanečního páru Dominik Deák & Nelly Urbánková.

Dominik s Nelly objíždí soutěže jednu za druhou a vedou si naprosto skvěle. Nejprve minulý týden ukořistili další cenný kov na Mistrovství Moravy v Brně, když si ve finále dotančili pro TŘETÍ místo a jejich druhé Fko.

Včera se rozhodli výjezd do Brna zopakovat a pokusili se navázat na jejich předchozí úspěch. Semifinálovou branou prošli s přehledem, ovšem tentokrát jim stupně vítězů utekly snad nejtěsnějším možným rozdílem, jaký jsem kdy viděl. Na první místo jim v součtu známek za tance chybělo 1,0 bodu!! Stačil kousek a mohlo z toho být rovnou zlato. Ale i ČTVRTÉ místo je krásný výsledek, který zaslouží uznání.

Gratulujeme a přejeme hodně štěstí!

21.11.2015 - 22:45

QUICK na ledě

Zima je tu a s tím spojená už tradiční akce QUICK na ledě.. Všichni současní i minulý členové a přátelé KST QUICK Olomouc přijďte ve středu 25.11. od 20:15 na náměstí zabruslit a dát si vánoční punč, medovinu, bramboráky, langoše a hlavně si pokecat a zabavit se..
QUICK na ledě

18.11.2015 - 13:35

Vánoční taneční soustředění

Prožeňte si Vánoční faldíky a připravte se na novou taneční sezónu aktivně a naplno pod vedením profesionálů.
Podzimní víkendové taneční soustředění

16.11.2015 - 12:00

VÝSLEDKOVÝ SERVIS:
Ovládáme latinské kategorie

S potěšením vám přináším výsledky našich tanečních párů z uplynulých dvou týdnů, ve kterých jsme sklidili velkou úrodu cenných kovů.

Začnu těmi nejmladšími, tedy párem Dominik Deák & Nelly Urbánková, kteří zaznamenali pravděpodobně svůj zatím největší úspěch na soutěži v Holešově, která se konala 8.11.2015. V kategorii Jun-II-LAT na ně v semifinále čekala plná palba křížků. Ve finále se z toho vyklubalo DRUHÉ místo a stříbrné medaile. Ke zlatu ovšem nebylo daleko, tak snad příště.

Dalšími úspěšnými latináři posledních týdnů jsou Jan Svítil & Lenka Miláčková. Ty jsme měli možnost vidět hned na dvou soutěžích kategorie Dospělí-C-LAT. V obou si dotančili až na stupně vítězů. První z nich se konala v Pardubicích. Jenda s Leňou s přehledem přešli přes úvodní kola a ve finále jim o chlup utekl nejvyšší stupínek. Brali tedy DRUHÉ místo a odjížděli se stříbrnými medailemi na krku. Svou sbírku medailí rozšířili hned o týden později, tentokrát v Hodoníně. Podobně jako v Pardubicích hladce prošli do finále, z těsného boje o triumf nakonec vyšli jako TŘETÍ a odvezli si bronz.

Snad největší výkonnostní vzestup v posledních týdnech zaznamenal pár Josef Kopp & Simona Elblová, kteří doprovázeli Jendu s Leňou na stejných soutěžích. Pepa se Simčou tančí v kategorii Dospělí-B-LAT, no myslím si, že se zde již dlouho zdržovat nebudou. V Pardubicích si schovávali svůj nejlepší výkon do finálového kola a porotu jednoznačně přesvědčili, že patří na bednu. Vytančili si DRUHÉ místo a společně se svými kamarády odjížděli v euforii domů. To ovšem ještě netušili, že za týden se postaví ještě o jeden schod výše. V Hodoníně totiž ovládli celou soutěž Bček a odměnou jim byla VÝHRA v konkurenci dalších 15 párů.

A aby toho nebylo málo, zmíním také dva obrovské úspěchy z mezinárodní scény, tentokrát ze standardní sekce. Pár Jaroslav a Dagmar Ceklovi dne 7.11.2015 "vykradli" Drážďany a v kategorii Senior-I-STT VYHRÁLI celou soutěž, když za sebou nechali 34 výborně tančících párů. Den na to si triumf zopakovali, tentokrát na domácím Openu v Ústí nad Labem. Dvě zlata za jeden víkend, není třeba nic dodávat.

Všem úspěšným párům za celý klub gratuluji a přeji hodně štěstí na parketě i mimo něj.

4.11.2015 - 15:45

Podzimní víkendové taneční soustředění

Podzimní víkendové taneční soustředění

29.10.2015 - 22:10

Tanec koření života

Otevíráme další oblíbený kurz Tanec - koření života
Nezapomeňte se zaregistrovat, začínáme již 11.11. od 18:30 Tanec koření života

15.10.2015 - 8:45

Taneční Galashow 2015

Přijďte si vychutnat krásy standardních a latinskoamerických tanců, showdance, flamenka, baletu, hip hopu, jazzu, pole dance a dalších jistě zajímavých tanečních vystoupení.
Facebook
Taneční Galashow 2015

16.8.2015 - 12:50

Summer Dance Camp 2015

Summer Dance Camp 2015 je za námi. Naučili jsme se spoustu nového a užitečného, zažili jsme spoustu srandy a přivezli si nespočet krásných zážitků.
Foto a Video galerie zde.
Summer Dance Camp 2015

26.6.2015 - 23:45

Soustředění - Tancuj jako "Šmoulové"

Taneční a pohybové soustředění "Tancuj jako Šmoulové" bylo z kapacitních důvodů přesunuto na září 2015

26.6.2015 - 23:45

Tančírna

Poslední neděle v měsíci je opět tu a s ní další taneční večer aneb Tančírna "U Žida".
Tančírna

23.6.2015 - 11:00

Závěr sezóny

Zveme všechny naše členy, jejich rodiče, naše exčleny, jejich přátele a kamarády na odpolední klubovou akci plnou zábavy, her a tance.
Závěr sezóny 2015

1.6.2015 - 8:00

Dětský den 2015

Dětský den se opravdu povedl. I navzdory počasí bylo spoustu zábavy, sportovních i kreativních her, nafukovací hrad, face painting a hlavně spoustu usměvavých dětských tváří.
Na fotky se můžete podívat v naší fotogalerii.
Dětský den 2015

31.5.2015 - 15:10

Tancuj jako Šmoulové

Další dětské taneční a pohybové soustředění je tady. Tentokrát na motivy pohádky Šmoulové.
Taneční soustředění pro děti od 3 do 8 let - Tancuj jako Šmoulové

19.5.2015 - 16:25

Tančírna

Blíží se poslední neděle v měsíci a další taneční večer aneb Tančírna "U Žida" je opět tu. POZOR! Změněný čas tančírny na 19:00.
Tančírna

11.5.2015 - 15:00

Triumf na lize a Cčkaři ve Spytihněvi!

Prodloužený květnový víkend nám opět přinesl další významné výsledky našich tanečních párů.
Prvním a zároveň největším úspěchem odstartoval taneční víkend náš pár Jaroslav & Dagmar Ceklovi. Již v pátek 8.5.2015 se vydali na další soutěž ze seriálu Taneční ligy - Senioři - Standard do Nových hradů, kde nenašli přemožitele. Celou soutěž VYHRÁLI a připsali si tak dalších 240 bodů do celkového hodnocení Taneční ligy.
V sobotu se vytáhli zase naši latináři v kategorii Dospělí C LAT, kteří společně vyrazili na soutěž do příjemného prostředí taneční haly ve Spytihněvi u Zlína. Tomáš Opichal & Lucie Kindlová se probojovali až do finále, kde nakonec skončili na nepopulární ČTVRTÉ příčce. Druhým párem, který se soutěže zúčastnil byl Jan Svítil & Lenka Miláčková. Ti zůstali těsně před branami finále a v konkurenci 20 párů si dovezli body za ŠESTÉ místo.
Všem našim reprezentantům gratulujeme a přejeme štěstí do dalších soutěží.

3.5.2015 - 16:00

Úspěchy z Trnavy a Kroměříže!

V Česku nebo na Slovensku? Je to úplně jedno, naše taneční páry sklízí úspěchy, ať už vyjedou kamkoli. V sobotu 2.5.2015 se naši tanečníci účastnili hned dvou různých soutěží.
Největší úspěch zaznamenali Jaroslav & Dagmar Ceklovi, kteří se vydali na mezinárodní soutěž WDSF Open v Trnavě. V jejich kategorii Senior I Standard hladce postoupili do finále, ve kterém je porota ohodnotila nejlepšími známkami, což jim přineslo PRVNÍ místo a celkové vítězství.
Druhým městem, kam se soustředila naše taneční pozornost byla nedaleká Kroměříž, kde jsme měli hned dvojí zastoupení. Své první "Fko" v kategorii Dospělí C LAT získal taneční pár Jan Svítil & Lenka Miláčková, kteří v konkurenci 18 párů obsadili vynikající ĆTVRTOU příčku. Spolu s nimi se do Kroměříže vydali i Michal Ambros & Barbora Novotná, ti ve své kategorii Dospělí B STT zůstali uprostřed startovního pole a vezou si body za JEDENÁCTÉ místo.
Všem patří obrovská gratulace. Děkujeme za reprezentaci!

28.4.2015 - 1:05

Tančíme v Lucerně!

Také poslední dubnový víkend přinesl hned několik zajímavých výsledků našich tanečních párů. V sobotu 25.4.2015 se konala soutěž v pražské Lucerně, kam se vydala čtyřčlenná skupinka našich tanečníků. V kategorii Dospělí-B-STT si účast v semifinále a celkovou DESÁTOU příčku vytancoval pár Michal Ambros & Barbora Novotná. Nutno podotknout, že konkurence byla opravdu obrovská, totéž platilo také pro kategorii Dospělí-C-LAT, kde si náš taneční pár Jan Svítil & Lenka Miláčková zajistil bodový zisk za dělené TŘINÁCTÉ místo.
V neděli 26.4.2015 se tančilo na druhém konci republiky a sice v Ostravě. Této soutěže se zúčastnily rovněž dva taneční páry, Jendu s Leňou tentokrát v kategorii Dospělí C-LAT doplnil Tomáš Opichal & Lucie Kindlová, ti si domů odvezli ČTVRTOU bramborovou příčku. V závěsu za nimi na PÁTÉM místě skončil Jan Svítil & Lenka Miláčková.
Všem zúčastněným gratulujeme a děkujeme!

20.4.2015 - 1:00

Finálová umístění ze Slovinska!

O víkendu 18.-19. dubna 2015 proběhly ve slovinské Lublani soutěže pod hlavičkou WDSF, na kterých měl náš klub hned dvojnásobnou FINÁLOVOU účast v kategorii Senior I. V sobotu do finále ve standardu postoupili Jaroslav & Dagmar Ceklovi, kteří si domů odvezli ceny za výslednou TŘETÍ - bronzovou příčku! Následující den probíhala soutěž stejné věkové kategorie také v latině. Zde se do finále probojoval náš taneční pár Libor Vybral & Zuzana Polesová, ti si v přítomnosti velice kvalitních párů odvezli ze Slovinska úspěch v podobě PÁTÉHO místa!
Všem čtyřem zúčastněným gratulujeme a přejeme hodně štěstí na dalších soutěžích.

19.4.2015 - 1:10

Tancuj jako Gumídek

KST QUICK Olomouc pořádá taneční soustředění pro děti od 3 do 8 let.
POZOR! Omezená kapacita. Přihlašte se co nejdříve.

18.4.2015 - 12:05

Tancuj jako Mistr

KST QUICK Olomouc pořádá víkendové taneční soustředění pro aktivní taneční páry všech věkových i výkonnostních kategorií.
Exkluzivní víkendové taneční soustředění - Tancuj jako Mistr

14.4.2015 - 16:05

Tanec - koření života - změna termínu!

Termín výuky společenského tance "Tanec - koření života" posunut na podzim 2015!!!

13.4.2015 - 22:15

Tom s Lůcou jedou bomby!

Naši tanečníci mají za sebou další velmi úspěšný víkend. V sobotu 11.4.2015 se vydala kombinovaná standardně-latinskoamerická výprava na soutěž do Blanska. Tomáš Opichal & Lucie Kindlová si vytančili DRUHÉ místo v kategorii Dospělí-C-LAT, když jim na příčku nejvyšší scházela jediná známka. Soutěže v Blansku se dále zúčastnil taneční pár Michal Ambros & Barbora Novotná, který se probojoval do finále v kategorii Dospělí-B-STT, kde skončili těsně pod "bednou" na ČTVRTÉ příčce.
Stejně jako v sobotu se i v neděli vydala dvojice párů změřit síly s ostatními tanečníky. Tentokrát se jelo do Hlučína a oba páry soutěžily v kategorii Dospělí-C-LAT. Tomáš Opichal & Lucie Kindlová VYHRÁLI celou soutěž, což jim přineslo třetí započítané finále v jejich kategorii. Druhým zúčastněným párem byl Jan Svítil & Lenka Miláčková, kteří se taktéž probojovali do finále (na své druhé soutěži), kde skončili na PÁTÉM místě.
Všem párům děkujeme, gratulujeme a přejeme další skvělé výsledky na tanečním parketě.

5.4.2015 - 11:20

Semifinále z Berlína!

V sobotu 4.4.2015 se náš taneční pár Jaroslav Cekl & Dagmar Ceklová zúčastnil mezinárodní soutěže WDSF Open Berlin v kategorii Senior I Standard. V obdivuhodné konkurenci 108 párů se Jarda s Dášou probojovali až do semifinále, kde obsadili OSMOU příčku!
Tančilo se také v nedaleké Břeclavi. Jan Svítil & Lenka Miláčková se zde zúčastnili soutěží v kategorii C. Ve standardu i v latině jim chyběl pouze malý krůček do finále, v obou soutěžích si nakonec vytancovali shodně ŠESTÉ místo. Druhým párem, který nás reprezentoval v Břeclavi byl Michal Ambros & Barbora Novotná, kteří skončili v semifinále kategorie B-STT na DESÁTÉ příčce.
Všem gratulujeme a přejeme další úspěchy.

2.4.2015 - 11:40

Vezeme Bčka z Přáslavic!

V průběhu posledního březnového víkendu se hned několik našich tanečních párů vydalo změřit své síly se zbytkem tanečního světa.
V sobotu 28.3.2015 se v Přáslavicích konaly soutěže Taneční ligy, kde měl náš klub dvojí zastoupení v kategorii Senior STT. Jaroslav Cekl & Dagmar Ceklová obsadili ve finále vynikající DRUHOU PŘÍČKU, zatímco Radek Pipal & Jana Pazderová vezou body za postup do semifinále a konečné DESÁTÉ MÍSTO.
Přáslavické klání pokračovalo také následující den, tentokrát se činili naši latináři v kategorii C. Filip Bělík & Barbora Musilová po hladkém postupu do finále VYHRÁLI celou soutěž a získali poslední body, které jim scházely k postupu do kategorie B!! Finále se zúčastnil také taneční pár Tomáš Opichal & Lucie Kindlová, kteří Filipa s Bárou doplnili na bedně a přivezli si z Přáslavic své první Fko za TŘETÍ MÍSTO.
Úspěchy z Přáslavic mají pro náš klub velkou váhu, protože se zde každoročně koná naše klubové soustředění. Je symbolické, že se našim tanečníkům dostalo odměny na stejném parketu, kde těžce v létě dřeli.
V neděli se tančilo také v Pardubicích, kam zamířil náš standardní pár Michal Ambros & Barbora Novotná, kteří v kategorii B skončili na ČTVRTÉM MÍSTĚ. S každou další soutěží se blíží příčkám nejvyšším a my věříme, že příště už to tam spadne.
Děkujeme všem za vynikající reprezentaci a přejeme spoustu dalších úspěchů!

31.3.2015 - 11:05

Tanec - koření života - závěrečný večer

Vážení a milí přátelé tance,
Tanec - koření života je u konce a čeká nás závěrečný společenský večer, kde si zopakujete všechny taneční kroky a variace, které jste se během kurzu naučili. Během večera budou hrát i skladby jiných společenských tanců, které jste se měli možnost naučit v jiných kurzech.
Dále pak máme pro Vás připravena taneční vystoupení profesionálních tanečníků z KST QUICK Olomouc, taneční mini-soutěž O Krále a Královnu tanečního parketu a také malé občerstvení.
Takže oprašte společenské oblečení a ve Středu 1.4. od 18:30 do 21:00 se na Vás těšíme.

7.3.2015 - 20:00

Ples v žitě 2015 paní Beaty Rajské

A takhle dopadl Ples v žitě 2015 paní Beaty Rajské
Choreografie "Ristorante" ve složení Simona Elblová & Josef Kopp, Lenka Miláčková & Jan Svítil, Bára Novotná & Michal Ambros, Petra Miláčková & Tomáš Sukop, Hanka Nováková & David Rylka, Zuzana Polesová & Libor Vybral a Tomáš Komenda
Orchanizační a Technická podpora: Jitka Opravilova & Igor Opravil, Martina Tesaříková & Jiří Frelich

19.2.2015 - 11:00

OMEGA Olomoucký ples

KST QUICK Olomouc se stal oficiálním partnerem OMEGA Olomouckého plesu.
Uvidíte od nás krásné taneční show v podání našich nejlepších tanečníků a jako bonus se i něco nového naučíte.
Během večera vystoupí vícemistři světa Hana Kopřivová a Milan Adamec v jejich nezapomenutelné show Fantom opery a taneční pár Simona Elblová a Josef Kopp v jejich show Pocta mistrovi. Dále pak proběhnou hned dvě výuky tance pod vedením Simony Elblové a Tomáše Komendy. Tance, které se naučíte budou Salsa a Cha-Cha.

18.2.2015 - 23:55

Dětský karneval již tuto sobotu

KST Quick Olomouc vás ve spolupráci s Hospodou u Žida zvou na zábavný dětský karneval, který vypukne v sobotu 21. února v 16:00. V prostorách našeho tanečního sálu bude připraven zajímavý program pro děti, samozřejmostí je dostatek občerstvení pro každého. Přijďte s námi strávit příjemné sobotní odpoledne ve společnosti našich tanečníků.

15.2.2015 - 9:45

Taneční vystoupení v Galerii Šantovka

KST QUICK Olomouc předvede showdance "Karel Gott" v podání tanečního páru Simona Elblová a Josef Kopp a ukázky latinsko-amerických tanců v podání páru Zuzana Polesová a Libor Vybral na Čokoládovém festivalu v galerii Šantovka v Olomouci. Taneční vystoupení se budou konat ve 14:40 a 15:20 na horním patře galerie Šantovka. Přijďte se podívat a přitom ochutnat skvělou čokoládu.

22.1.2015 - 1:30

Mistrovství ČR ve standardních tancích 2015...

V sobotu 24. Ledna 2015 proběhne v Otrokovicích ve sportovní hale Mistrovství České republiky ve standardních tancích 2015. Náš klub zde budou reprezentovat dva páry, členové národní reprezentace a to Radek Pipal s Janou Pazderovou a Jaroslav Cekl s Dagmar Ceklovou. Přijeďte jim v sobotu fandit a dohnat je k nejlepším výkonům... Držíme všechny palce!

INFO ZDE
20.1.2015 - 9:05

Tančírna aneb nedělní "Čaj o páté"

Dlouho očekávaná tančírna je tady. Začínáme 8. února.

10.1.2015 - 9:00

Tanec - koření života - Registrace

Populární kurz společenského tance pro dospělé, seniory a širokou veřejnost "Tanec - koření života" je opět tady. Registrovat se můžete na podstránce "Tanec - koření života", kde taktéž najdete podrobnější informace o tomto oblíbeném kurzu.
Tanec - koření života

17.12.2014 - 12:00

Pour féliciter 2015

KST QUICK Olomouc Vám přeje veselé Vánoce a šťastný nový rok.

16.12.2014 - 11:50

VÁNOČNÍ NADÍLKA VE QUICKU aneb zítra přijde Ježíšek do QUICKU

Již zítra možná přijde Ježíšek do QUICKU. Neváhejte a přijďte s námi strávit protančené vánoční odpoledne. Budeme tančit my i Vy, uvidíte krásná taneční vystoupení i Haničku s Milanem. Určitě přijďte. Těšíme se na vás...

POZVÁNKA
14.12.2014 - 19:00

Kroměříž dobyta!

Již tradičně vám přinášíme přehled výsledků našich párů za uplynulý víkend. Tentokrát se náš klub vydal v sobotu do Kroměříže a opět se jednalo o vydařenou akci. Nejlepšího výsledku dosáhl pár Filip Bělík & Barbora Musilová, kteří VYHRÁLI v kategorii Dospělí-C-LAT a chybí jim posledních pár bodů k postupu do Bček. Ve stejné kategorii tančil též pár Tomáš Opichal & Lucie Kindlová, kteří si dovezli domů body za postup do semifinále a celkové osmé místo. Naši standardní sekci v Kroměříži zastupoval pár Michal Ambros & Barbora Novotná, ti se výborně popasovali s 24-člennou konkurencí a vytancovali si krásnou desátou příčku. Děkujeme všem za reprezentaci a panu Musilovi za krásné fotografie.

7.12.2014 - 13:05

Mikulášská nadílka

V sobotu 6.12.2014 jsme uspořádali podařenou akci pro děti spojenou s předáváním Mikulášské nadílky. Pro děti byly připravené nejrůznější hry, malování na obličej a samozřejmě také diskotéka. V 6 hodin přišel Mikuláš a odměnil všechny děti za to, že byly celý rok hodné. Děkujeme všem zúčastněným za spolupráci, dětem za jejich herní i taneční výkony a Hospodě u Žida za veškerou pomoc spojenou s touto akcí.

1.12.2014 - 12:00

Quick na ledě

Quickácký předvánoční sraz s punčem na bruslích aneb zveme všechny na večerní bruslení na dolním náměstí v Olomouci.
Kdy: pátek, 5.12. od 20:00
Kde: Dolní náměstí Olomouc

Facebook Quick na ledě

17.11.2014 - 11:10

Bronz z Vídně, stříbro z Brna

Tento týden se konaly dvě významné soutěže pro náš klub. Začneme hezky popořádku, už v pátek 14.11.2014 jely naše dva latinskoamerické páry na WDSF Open do Vídně, kde se oba zúčastnili soutěže v kategorii Senior-I. Velký úspěch zaznamenal Milan Adamec s Hanou Kopřivovou, kteří si z Rakouska dovezli bronzové medaile za třetí místo. Ano, skutečně je to ten Milan a Hanka, kteří ještě před týdnem řešili pouze a jen MČR v Showdance, je obdivuhodné, jak se v tak krátké době dokázali přeorientovat na úplně jinou disciplínu. Druhým párem, který nás ve Vídni reprezentoval byl Libor Vybral se Zuzanou Polesovou. Ti si vezou body za postup do druhého kola, kde brali celkové 24. místo. V neděli 16.11.2014 se náš klub vydal hromadně na naši oblíbenou soutěž do Brna. Největší úspěch zde zaznamenal Filip Bělík & Barbora Musilová, kteří skončili na druhém místě v kategorii Dospělí-C-LAT a získali již čtvrté započítané finále. Ve stejné kategorii skončili před branami finále na 7. místě Tomáš Opichal & Lucie Kindlová a připsali si tak své první body do žebříčku v této kategorii. Náš další pár Josef Kopp & Simona Elblová se zúčastnil této soutěže v obou kategoriích určených pro třídu B. Ve standardní části postoupil do semifinále a umístil se na děleném 10. místě. V latinskoamerické části jim postup do semifinále těsně unikl. Do Brna se vydali také naši junioři Dominik Deák & Nelly Urbánková, kteří skončili ve standardu na 6. místě a v latině na děleném 10. místě, když se obou soutěží zúčastnili v kategorii D. Posledním párem, který se do Brna vydal byl Libor Vybral & Zuzana Polesová, kteří v kategorii Dospělí-B-LAT skončili na dělené 12. příčce. Všem děkujeme za skvělou reprezentaci a těšíme se na další úspěchy!

17.11.2014 - 10:45

Fantom opery - třetí nejlepší show v ČR

Dlužíme vám výsledky z dlouho očekávaného Mistrovství České republiky v Showdance latinskoamerických tanců, které se konalo v sobotu 8.11.2014 v Ústí nad Labem. Na MČR nás reprezentovali Milan Adamec & Hana Kopřivová a vedli si jako vždy excelentně. S jejich novou show s názvem Fantom opery si dotančili pro celkové třetí místo a stali se tak druhými vicemistry České republiky v Showdance-LAT. Jejich úspěch má o to větší hodnotu, že po nedávno konaném Mistrovství světa v Showdance chtěli postavit úplně novou show, za což si zaslouží velkou poklonu od nás všech.

6.11.2014 - 22:15

Roxanne, Matrix, co to bude tentokrát?

V sobotu 8.11.2014 se koná dlouho očekávaný Mezinárodní taneční festival v Ústí nad Labem, jehož součástí bude i Mistrovství České republiky v Showdance latinskoamerických tanců. My vám s potěšením můžeme oznámit, že nás v této kategorii bude reprezentovat náš všestranný taneční pár Milan Adamec & Hana Kopřivová. Celý klub bude Milanovi s Hankou držet v sobotu kolem 18:00 palce, aby se jim show povedla.

26.10.2014 - 23:05

Rekapitulace úspěšného víkendu

Dnes, tedy v neděli 26.10.2014 nás reprezentovaly 3 mezinárodně zkušené páry na soutěži WDSF Open Hradec Králové. Jaroslav a Dagmar Ceklovi dokázali porazit všech zbylých 18 párů a vezou si medaile za 1. místo v kategorii Senior-I-STT. Radek Pipal s Janou Pazderovou se probojovali v kategorii Senior-II-STT až do finále a obsadili skvělou 6. příčku. Libor Vybral a Zuzana Polesová, naši jediní "hradečtí" latináři" skončili těsně před branami finále a berou tedy body za 7. příčku v kategorii Senior-I-LAT. Už v sobotu se konala také soutěž kategorií DCB v Uherském Hradišti, kde nás reprezentovaly 2 taneční páry. Tomáš Opichal a Lucie Kindlová dosáhlii v kategorii Dospělí-D-LAT na bednu. Třetí místo jim přineslo páté započítané finále a pouze body je dělí od postupu do vyšší kategorie. Michal Ambros a Barbora Novotná skončili v kategorii Dospělí-B-STT na 11. místě z celkového počtu 18 tanečních párů. Do semifinále jim scházela jediná příčka. Děkujeme všem za skvělou reprezentaci a těšíme se na další podobné úspěchy!

17.10.2014 - 15:00

Promo Šantovka 2014

13.10.2014 - 10:00

Koupání pod hvězdami

18.10.2014 od 20:00 do 23:00 se koná v Aquaparku Olomouc tradiční Koupání pod hvězdami. Tentokrát i za doprovodu tanečníků z našeho klubu.
Pod hvězdami vystoupí naše nejmenší hvězdy s choreografií Petry Miláčkové "Schnapík - maličký krokodýl" a dále juniorský taneční pár Nella Urbánková a Dominik Deák.
Přijďte si zaplavat, dát výborný drink a pokochat se krásným tanečním vystoupením.

12.10.2014 - 14:00

Tančí celá Šantovka

Příjďte se podívat 18.10.2014 od 16:30 do Galerie Šantovka, jak nám to tančí...

Tančí celá Šantovka
16.9.2014 - 22:55

Quick na WDSF Prague Open

Velice hojnou účast zaznamenal náš klub na mezinárodní soutěži v Praze, konané od 12. do 14. září 2014 pod hlavičkou WDSF. Do hlavního města se vypravily hned čtyři naše páry a tentokrát se spíše "standartilo". Začneme samozřejmě největším úspěchem, kterého dosáhli Jaroslav & Dagmar Ceklovi, kteří zopakovali své TŘETÍ místo z nedávno konaného openu v Bratislavě v kategorii Senior-I standardních tanců. Hodí se dodat, že všechny medailové pozice v této kategorii obsadily české páry a ukázaly všem cizím párům, na jak vysoké úrovni je v současnosti český taneční sport. Dalším vynikajícím výsledkem se prezentoval náš pár Radek Pipal & Jana Pazderová, kteří se tentokrát v kategorii Senior-II standardních tanců protančili až do semifinále a obsadili krásné DESÁTÉ místo v konkurenci dalších 27 párů. Nasát atmosféru na začátek taneční sezóny jel do Prahy náš další pár Michal Ambros & Barbora Novotná. Ti se statečně porvali s konkurencí v hlavní kategorii standardních tanců, ale na postup do dalších kol to bohužel nestačilo. V kategorii latinsko-amerických tanců měl náš klub zastoupení díky páru Libor Vybral & Zuzana Polesová. V jejich kategorii Senior-I se zúčastnili finále a dotančili si pro šestou příčku. Všem gratulujeme a opět děkujeme za skvělou reprezentaci.

9.9.2014 - 16:00

Ceklovi na bedně

Velice úspěšně zahájil podzimní část taneční sezóny náš taneční pár Jaroslav Cekl & Dagmar Ceklová. V neděli 7.9.2014 se zúčastnili soutěže WDSF Open Bratislava v kategorii Senior-I Standard. Porovnání s mezinárodní konkurencí vyústilo ve vynikající TŘETÍ příčku v celkové konkurenci 23 párů. V Bratislavě nás reprezentoval i jeden latinskoamerický pár, taktéž v kategorii Senior-I. Libor Vybral & Zuzana Polesová zůstali před branami finále a obsadili devátou příčku. Oběma párům gratulujeme a děkujeme za reprezentaci!

442_1.JPG
17.8.2014 - 11:50

Finálové umístění ze Stuttgartu

Tento týden se konala jedna z největších, ne-li největší taneční událost vůbec, a sice GOC 2014 (German Open Championship) v německém Stuttgartu. Sjely se snad všechny nejlepší páry z celého světa, aby poměřily síly v té největší konkurenci. Náš klub vyslal do Stuttgartu dva zkušené mezinárodní páry. V kategorii Senior-I-LAT soutěžili v sobotu 16.8.2014 současní vicemistři světa Milan Adamec & Hana Kopřivová, kteří se v konkurenci 73 párů dostali do finálové šestky, a nakonec obsadili obdivuhodnou PÁTOU příčku. Ve středu 13.8.2014 nás ve stejné věkové kategorii ovšem tentokrát ve standardních tancích reprezentoval pár Jaroslav Cekl & Dagmar Ceklová. Ani ti se nenechali zahanbit, mezi 156 páry se neztratili, když jim stopku vystavilo až páté, čtvrtfinálové kolo. Celkově obsadili dělenou 25. příčku. Děkujeme oběma našim párům za skvělou reprezentaci a přejeme co nejvíce podobných úspěchů!

21.7.2014 - 13:05

Milan Adamec & Hana Kopřivová ...aneb VICEMISTŘI SVĚTA!

Ano, čtete správně, v neděli 13.7.2014 se v italském Rimini konalo Mistrovství světa v latinskoamerických tancích v kategorii Senior-I-LAT. A upřímně, přestože víme, že Milan s Hankou jsou úžasní tanečníci, takový úspěch mohl čekat málokdo. Hladce prošli prvním, druhým i třetím kolem a ve finále si došli pro celkovou DRUHOU příčku, když nestačili pouze na vynikající finský pár Timo Lindfors - Ekaterina Krutovskaya-Kauppinenová. Cesta k tomuto úspěchu nebyla ovšem ani zdaleka jednoduchá. Kromě několika let strávených na tanečním parketu byl pro Milana s Hankou nejdůležitějším krokem k zisku titulu vicemistrů především poslední půlrok. Symbolicky právě v Itálii začal jejich kolotoč mezinárodních soutěží, když se 9.2.2014 zúčastnili WDSF Open Bassano del Grappa a odvezli si úspěch za první místo. To je povzbudilo k dalším a dalším soutěžím, které jim opět dodávaly motivaci pro jejich tréninkový režim. Proto když minulý týden skončili v německém Wuppertalu "až" na šesté pozici, nebylo pro ně vůbec jednoduché získat sebevědomí pro tak velkou soutěž, jakou je Mistrovství světa. A nyní již víme, jak to dopadlo. Gratulujeme a děkujeme Milanovi s Hankou za skvělou reprezentaci a také za to, že nám ukázali, čeho může člověk dosáhnout, když tanci věnuje maximum.

6.7.2014 - 15:50

Naši latináři v Německu

V pátek 4.7.2014 se v německém Wuppertalu konala soutěž WDSF Open a náš klub zde měl hned dvojí zastoupení v kategorii Senior-I-LAT. Na úvod je nutno zdůraznit, že zde dorazily páry světové špičky, jelikož šlo o generálku na Mistrovství světa v latinskoamerických tancích. Přesto se náš pár Milan Adamec a Hana Kopřivová dokázal probojovat do finálové šestky a obsadit celkovou 6. pozici! Milana s Hankou doprovodil i Libor Vybral a Zuzana Polesová, kteří mezi 48 páry skončili na krásné 22. příčce a vzhledem k tomu, jak dlouho spolu tancují se jedná taktéž o skvělý počin. Děkujeme opět za skvělou reprezentaci a Milanovi s Hankou budeme držet pěsti do příštího týdne, kdy se v italském Rimini koná MS v latinskoamerických tancích kategorie Senior-I-LAT.

3.7.2014 - 14:00

Projekt Senioři bez hranic již potřetí v našem klubu!

S radostí oznamujeme, že již potřetí se náš Klub sportovního tance QUICK Olomouc zúčastní projektu „Senioři bez hranic“. Tato prázdninová akce neziskových organizací nabízí seniorům 55+ možnost vyzkoušet si zdarma aktivity pořádajících organizací. V rámci našeho příspěvku se účastníci mohou těšit na celkem čtyři taneční lekce, kde se seznámí se základy standardních a latinskoamerických tanců. Semináře budou probíhat v prázdninové pondělky, konkrétně 14/7 21/7 28/7 4/8, vždy v čase 18:30 – 20:00. Více informací o projektu na www.senioribezhranic.cz. Informace o tanečních kurzech na tel.: 722 133 353 nebo 725 313 575.

30.6.2014 - 22:00

Tak tohle je bomba!

Úspěchy našeho tanečního páru MILAN ADAMEC - HANA KOPŘIVOVÁ nezůstaly bez povšimnutí. Milan s Hankou byli totiž nominováni na Mistrovství světa v latinskoamerických tancích 2014 v kategorii Senior-I (WDSF World DS Championship Senior I Latin 2014), které se bude konat 13. července v italském Rimini. Gratulujeme a držíme pěsti!

24.6.2014 - 22:00

Stříbrná tečka za San Marinem

Nejen v sobotu, ale také v neděli 22.6.2014 se konaly soutěže na WDSF Open San Marino, zvláštností bylo, že se opakovaly soutěže ve stejných kategoriích, které soutěžily v sobotu. Nechyběly samozřejmě naše dva ostřílené mezinárodní páry, které tančily i v sobotním klání. Milan Adamec s Hankou Kopřivovou zopakovali svou druhou příčku ze soboty v kategorii Senior-I latinskoamerických tanců, budu se opakovat, ale opět to bylo nejtěsnějším možným rozdílem. Finále si zatančili také Jaroslav a Dagmar Ceklovi, kteří tentokrát brali v kategorii Senior-I standardních tanců pátou příčku. Soutěžilo se i v Česku, náš pár Libor Vybral a Zuzana Polesová se vydali do hlavního města, kde se skvěle popasovali s konkurencí a vytančili si páté místo, jediná příčka je dělila od finálové účasti. Všem zúčastněným samozřejmě děkujeme za vynikající reprezentaci a věříme, že i přes tyto úžasné výsledky se můžou neustále zlepšovat.

22.6.2014 - 13:00

Tak tohle bylo o fous...

Další úspěšný víkend má za sebou náš nejlepší latinsko-americký pár. Tentokrát se Milan Adamec s Hankou Kopřivovou vypravili v sobotu 21.6.2014 na soutěž WDSF Open San Marino, kde tancovali ve své hlavní kategorii Senior-I latinskoamerických tanců. V součtu obsadili skvělou druhou příčku, avšak již podruhé v řadě jim zlatý stupínek utekl nejtěsnějším možným rozdílem. Standardní sekce také neusla na vavřínech, na stejné soutěži, ovšem v kategorii Senior-I standardu zbyla na Jardu Cekla a Dagmar Ceklovou v konkurenci 19 párů nepopulární čtvrtá příčka. Michal Ambros s Barborou Novotnou se zúčastnili soutěže kategorie B ve standardních tancích v Trutnově. I tady to bylo velice těsné, protože se zůstali těsně za branami finále na páté příčce. Přesto opět děkujeme za skvělou reprezentaci a věříme, že příště už to vyjde!

8.6.2014 - 16:00

Úspěšný víkend standardu i latiny

Sobota 7.6.2014 byla přímo nabita tanečními akcemi i úspěchy. Přestože se u nás v Olomouci konal OK Dance Open, naše páry se nebály poměřit síly za hranicemi a udělaly skvělé rozhodnutí. První z úspěchů je z kategorie standardních tanců, náš pár Jaroslav Cekl & Dagmar Ceklová VYHRÁLI soutěž WDSF Open ve slovinském Podčetrteku v kategorii Senior-I. Kromě standardu se vytáhli také naši latináři, kteří zavítali na WDSF Open do Vídně a napodobily úspěch Jardy s Dášou. Milan Adamec s Hankou Kopřivovou obsadili v konkurenci 20 párů vynikající druhou příčku. Nutno dodat, že na stupínek nejvyšší jim nechybělo mnoho. Milana s Hankou tentokrát do Vídně doprovodil i Libor Vybral se Zuzanou Polesovou. Ti obsadili celkovou 14. příčku. Vše se odehrálo taktéž v kategorii Senior-I. Všechny tři páry zaslouží obrovskou gratulaci. Hodně štěstí do dalších soutěží!

1.6.2014 - 15:05

ADAMEC a KOPŘIVOVÁ opět první

Svou četnou sbírku vynikajících výsledků rozšířili Milan Adamec s Hankou Kopřivovou o další vítězství. V sobotu 31.5.2014 ovládli suverénním způsobem Košice Open u našich slovenských sousedů a zaznamenali již tak letošní čtvrté vítězství na mezinárodních soutěžích v kategorii Senior-I latinskoamerických tanců. Gratulujeme a těšíme se na další úspěchy.

25.5.2014 - 19:40

Dobré zprávy z Brna

Dnes, v neděli 25.5.2014 se naše latinsko-americké páry zúčastnily soutěže D,C,B v Brně. Největší úspěch zaznamenal Filip Bělík & Barbora Musilová, kteří vyhráli kategorii C-LAT a získali již třetí započítané finále. Skvělého výsledku dosáhli také Tomáš Bohdálek & Kristýna Šmídová, ti na své první soutěži v kategorii B-LAT (a zároveň první soutěži po přechodu do dospělých) obsadili 3. místo a taktéž získali F-ko. Do finále se probojovali také Tomáš Sukop & Lenka Miláčková v kategorii C-LAT (4. místo) a Tomáš Opichal & Lucie Kindlová v kategorii D-LAT (5. místo).

12.5.2014 - 19:25

ADAMEC - KOPŘIVOVÁ: TRIUMFÁLNÍ VÍTĚZSTVÍ NA MISTROVSTVÍ SLOVENSKÉ REPUBLIKY!!!

Dne 10.5.2014 se náš taneční pár Milan ADAMEC a Hana KOPŘIVOVÁ stal VÍTĚZEM MISTROVSTVÍ SLOVENSKÉ REPUBLIKY VE FREESTYLE LATINSKOAMERICKÝCH TANCŮ 2014 se svojí choreografií s názvem "MATRIX"! GRATULUJEME k dalšímu mimořádnému úspěchu!!!

5.5.2014 - 16:15

Grand Prix Tyrnavia a Open v Holandsku

Úspěšný víkend našich párů na mezinárodním poli: Grand Prix Tyrnavia na soutěži WDSF Open Senior II Standard se náš pár Radek PIPAL a Jana PAZDEROVÁ umístili ve finále na 6. místě! Gratulujeme! Dále na mezinárodní soutěži v Holandsku ve městě Klundert se Milan ADAMEC a Hana KOPŘIVOVÁ umístili ve finále na 4. místě v kategorii WDSF Open Senior I Latin a dále také na 4. místě WDSF International Open Adults Latin!!! Super úspěch a gratulujeme!!!

30.4.2014 - 17:05

DALŠÍ VÍTĚZNÝ TRIUMF TANEČNÍHO PÁRU MILANA ADAMCE A HANY KOPŘIVOVÉ

O víkendu 26.-27.4.2014 se naši reprezentanti Milan ADAMEC a Hana KOPŘIVOVÁ vydali na mezinárodní soutěž v Itálii, konkrétně na WDSF Open-Senior-Latin ve Valeggio sul Mincio ve Veroně), kde obsadili příčku nejvyšší a vyhráli! GRATULUJEME!!! I naše další taneční páry bodovaly na tuzemské soutěži v Brně, kde se Filip BĚLÍK a Barbora MUSILOVÁ umístili na super 2. místě v kategorii C-latina a v téže kategorii získal pěkné umístění i Tomáš SUKOP s Lenkou MILÁČKOVOU, kteří se umístili na pěkném 4. místě. Rovněž v kategorii D-latina se naše páry neztratily a Tomáš OPICHAL s Lucií KINDLOVOU získali bronzovou příčku! Dařilo se i našim juniorům Dominikovi DEÁKOVI s Nelly URBÁNKOVOU, kterým se podařilo probojovat do FINÁLE v kategorii Junior-II-D-latina. Gratulujeme všem a přejeme mnoho úspěchů na dalších soutěžích!

30.4.2014 - 16:50

POZVÁNKA NA TANEČNÍ UDÁLOST

V rámci naší spolupráce s plesový portálemwww.KamNaPles.cz vás zveme na ojedinělou taneční událost s názvemV RYTMU TANEČNÍ VÁŠNĚ, která se bude konat dne 31.5.2014 na Floře Olomouc - Pavilon A.

PROGRAM
15.4.2014 - 17:40

VYNIKAJÍCÍ VÝSLEDEK Milana ADAMCE s Haničkou KOPŘIVOVOU na soutěži ve SLOVINSKU!!!

V neděli 13.4.2014 se náš taneční pár Milan ADAMEC a Hana KOPŘIVOVÁ zúčastnil mezinárodní soutěže "WDSF Open Senior I Latin" ve slovinském městě Ljubljana. V kvalitním obsazení a náročné konkurenci mezinárodních párů se jim podařilo nejen porazit současné Mistry ČR Zdeňka Rezlera a Evou Krejčířovou, ale dokázali se probojovat na stupeň nejvyšší a byli tedy ZLATÍ!!! Velice GRATULUJEME k tak FANTASTICKÉMU výsledku a přejeme mnoho dalších takových skvělých umístění!!!

Milan a Hana Milan a Hana - Slovinsko Milan a Hala Slovinsko II
14.4.2014 - 13:00

TANEC - KOŘENÍ ŽIVOTA III

Zveme příznivce tance, zejména věkové kategorie 50+ (není avšak podmínkou) na projekt "Tanec - koření života III", který byl již potřetí v řadě podpořen Nadací Telefónica O2 - Program Think Big. Pozvěte své rodiče, prarodiče, známé, přátelé, kolegy, aby si přišli ZDARMA zatančit do připravených kurzů a tančíren! Začínáme již ve středu 16.4.2014 od 19:00 hod. v Sokolovně U Žida, kde je možné se následně výborně občerstvit místními grilovanými a vyhlášenými specialitami "Hospody U Žida" (žebra, kabanos, makrely,...). Kompletní informace o projektu získáte na webových stránkáchTANEC-KOŘENÍ ŽIVOTA. Rozpis lekcí a tančíren nalezneteZDE. Hlavní kontaktní osobou projektu je naše členka sl. Petra Miláčková, tel.: 728 853 068, e-mail: tanec.koreni.zivota@seznam.cz. Neváhejte a přijďte si oprášit základní taneční kroky do tanců jako například WALTZ, TANGO, VALČÍK, CHA-CHA-CHA, RUMBA, JIVE a další - a to vše ZDARMA!!!

26.3.2014 - 13:55

!!! P O D Ě K O V Á N Í !!!

Děkujeme všem členům a přátelům našeho klubu, kteří se podíleli na přípravách a organizaci Mistrovství ČR v deseti tancích 2014!!! Fotografie od různých fotografů můžete zhlédnout na těchto odkazech:JOSEF ČECH,JAN PALIDER,PAVEL SNĚHOTA,JOSEF HUDÁK.

25.2.2014 - 16:00

Úspěšný víkend s medailovými umístěními jak na Mistrovství ČR, tak na poli mezinárodním v Holandsku!!!

V sobotu 22.2.2014 se konalo Mistrovství ČR ve standardních tancích 2014, kde se náš taneční pár Jarda a Dáša CEKLOVI umístili na bronzové příčce v kategorii Profesionálové a získali tak titul II. Vicemistr ČR. Výborně se dařilo našemu tanečnímu páru Radek PIPAL a Jana PAZDEROVÁ, kterým se v kategorii Senior II podařilo vybojovat titul I. Vicemistra a mají tak stříbrnou placku. V kategorii Dospělých staroval také náš nově složený taneční pár Vítek NAVRÁTIL s Verčou KOLÁŘOVOU, kterým o fous utekl postup do 36-tky. Úspěch zaznamenala také latinskoamerická část na mezinárodní soutěži WDSF Open Tilburg v Nizozemí, kde se v konkurenci dvaceti tanečních párů z různých koutů světa umístil náš taneční pár Milan ADAMEC - Hana KOPŘIVOVÁ na vynikající stříbrné příčce! Všem párům gratulujeme, děkujeme za reprezentaci klubu a přejeme mnoho úspěchů na dalších soutěžích jak doma v ČR, tak také v zahraničí.

Navrátil - Kolářová Pipal - Pazderová 2 Ceklici
14.1.2014 - 12:25

Zápis dětí do Baby a junior klubu

Po telefonické nebo emailové domluvě je možné se přijít podívat na náš Baby klub, vždy středy a pátky od 14:30-16:00.Zápis je určený pro chlapce a dívky od 6 do 16let. Baví vás tanec? Pak neváhejte a přijďte. Těšíme se na Vás.

2.1.2014 - 23:15

Tanec a naši Vicemistři ShowDance v TV

Kdo jste během vánočních svátků nestihli sledovat v TV záznam z Mistrovství České republiky ve freestyle a formací v Ústí nad Labem (akce se konala ve dnech 2.-3.11.2013) a shlédnout tak strhující výkon našich Vicemistrů v ShowDance Milana ADAMCE a Hany KOPŘIVOVÉ, můžete se na jejich senzační show "Matrix" podívat on-line na odkaze ČT4 Sport. (Jejich show můžete shlédnout od cca 77. minuty a 44. vteřiny záznamu). Neopomeňme ani výkon našeho člena Radka PIPALA, který se účastnil formace TK TŠ Starlet Brno s názvem "French Mood" (jejich vystoupení můžete vidět od 25. minuty záznamu) a Radek se stal v rámci jejich formace II. Vicemistrem! Všem GRATULUJEME!!!

3.12.2013 - 1:00

!!! GRATULACE k získání tř. M !!!

Gratulujeme našemu tanečnímu páru Milan ADAMEC a Hana KOPŘIVOVÁ k získání taneční třídy "M" v latinskoamerických tancích! Postup do této třídy se jim podařil vybojovat po náročné soutěži "Kometa Cup 2013" v Brně, která se uskutečnila dne 1.12.2013! VELKÁ GRATULACE!!!

2.11.2013 - 3:30

VÍKEND PLNÝ AKCÍ A SOUBOJŮ

O víkendu se náš taneční pár Jaroslav a Dagmar CEKLOVI účastní Mistrovství Evropy profesionálů ve standardních tancích (WDSF PD European Standard Championship) v německém městě Leipzig. Další taneční pár Milan ADAMEC a Hana KOPŘIVOVÁ budou bojovat o titul na Mistrovství ČR v SHOWDANCE v Ústí nad Labem a rovněž se do Ústí vydá i náš tanečník Radek PIPAL, který se za taneční klub Starlet Brno bude účastnit Mistrovství ČR ve formacích standardních tanců! DRŽÍME VŠEM PALCE!!!! V neposlední řadě samozřejmě všechny zveme naTaneční GalaShow aneb olomoucké hvězdy tančí..., která se bude konat v neděli 3.11.2013 od 19:00 hod. v hlavním sále Pegasus v Regionálním centru Olomouc. Mrkněte nakrátký sestřih z minulého ročníku :-).

26.10.2013 - 11:20

O projekty našich členů se zajímají média!

Neformální skupina mladých tanečníků z řad našich členů ve složení Simona Elblová (vedoucí projektu), Michal Vavřina, Ondřej Hrabina, Lukáš Chocholka a Petra Miláčková realizují za podpory celoevropského sociálního programu Think Big od Nadace Telefónica O2 druhý ročník projektu s názvemTANEC - KOŘENÍ ŽIVOTA II. Tiskovou zprávu na iDNES.cz si můžete přečístZDE. Náš taneční klub je partnerem tohoto projektu, na jehož realizaci se významným způsobem podílí. Děkujeme všem členů realizačního týmu za zviditelnění tance mezi širokou veřejností a za pomoc s projektem v rámci odborné výuky seniorů poděkování patří Hance Novákové a Gabči Hořínkové. Nezapomeňte se 3.11.2013 od 19:00 hod. příjít podívat do Regionálního centra Olomouc na závěrečnou aktivitu projektu s již tradičním názvemTaneční GalaShow aneb olomoucké hvězdy tančí..., na který bude následovat GalaPles. Neváhejte a přijďte si "zaplesat" a zopakovat si tak taneční kroky na nadcházející plesovou taneční sezónu.

2.9.2013 - 20:45

Nominace našeho tanečního páru na WDSF Showdance Championship v Číně

Náš taneční pár Milan Adamec - Hana Kopřivová byl nominován na účast na Mistrovství světa v Showdance, které se bude konat během tohoto víkendu ve dnech 7. - 8. 9. 2013 v Pekingu v Číně. Na Mistrovství budou vystupovat se svojí show"ROXANNE", se kterou se stali II. Vicemistry ČR pro rok 2012. Gratulujeme k nominaci a džíme všichni palce!!!

25.8.2013 - 13:00

OZNÁMENÍ a GRATULACE Jardovi Ceklovi

Oznamujeme, že náš člen, tanečník a trenér Jaroslav Cekl úspěšně absolvoval a složil zkoušky na Kvalifikačním studiu pro trenéry a porotce III. třídy v certifikovaném a akreditovaném zařízení Kometa Dance Academy v Brně!!! GRATULUJEME!!!

30.1.2013 - 17:00

Fotografie z MČR STT 2013

Fotografie z MČR STT 2013 od fototografa Josefa Hudák naleznete na tomto odkazewww.modnifoto.cz.

29.1.2013 - 12:00

Poděkování za účast při realizaci MČR STT 2013!!!

Vážení členové klubu, děkujeme všem za účast při organizaci Mistrovství ČR ve standardních tancích, které se konalo 26.1.2013 v Olomouci. Akce se velmi vydařila a jsou na ni více než kladné ohlasy. Je to především vaše práce a vaše zásluha! Bez vás jako týmu by bylo těžké akci zorganizovat s takovým úspěchem a uznáním!!! DĚKUJEME!!! První "fotovlaštovky" můžete shlédnout na webu fotografaJosefa Čecha. Další fotogalerie najAlysweb.

STUPNĚ VÍTĚZŮ Mistři ČR Dvořák-Šilhánová
29.5.2011 - 2:00

SLOŽENÍ NOVÉHO VEDENÍ OLOMOUCKÉ DIVIZE ČSTS

Dne 24. 5. 2011 v 16 hod. se konala valná hromada Olomoucké divize ČSTS, místem konání byl Dům dětí a mládeže v Olomouci, tř. 17. listopadu na které byly voleny orgány divize na období 2011-2014. Nové členy jednotlivých orgánů naleznete v příloze PDF:

složení orgánů olomoucké divize
8.4.2010 - 19:10

ANIMOTO

Create your own video slideshow at animoto.com.